• MEDELA SYMPHONY AYLIK KİRA BEDELİ:900 TL
  • KİŞİYE ÖZEL SÜT SAĞMA SETİ:250 TL
  • İLK AY TOPLAM 1050 TL SONRAKİ AYLAR 800 TL ÖDENEREK KULLANMAYA DEVAM EDİLEBİLİR.
  • İKİLİ SAĞIM YAPMAYA UYGUN OLAN ÇİFT PİSTONLU MEDELA SYPMPHONY MODELİNİ ÇİFTLİ SAĞIM OLARAK KULLANMAK İÇİN KİŞİYE ÖZEL SÜT SAĞMA SETİNDEN 2 ADET SATIN ALMAK YETERLİDİR.
  • 24 SAAT İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

  •  SÜT POMPASI KİRALAMA.GÖĞÜS POMPASI KİRALAMA. SÜT SAĞMA CİHAZI KİRALAMA

  • ADRESE TESLİM HİZMETİ ANKARA İÇİNDE SEMTE GÖRE YOL ÜCRETİ KARŞILIĞINDA YAPILMAKTADIR.

Araştırmaya dayalı Medela Symphony Hastane Tipi Göğüs Pompası, emzirme sırasında anneleri desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Yeterli süt üretimini başlatır, oluşturur ve sürdürür. Uzun süreli ve sık pompalama için idealdir. Göğüs Pompası ofislerimizden kiralanabilir. Anlaşmalı hastanelerde de kullanım amaçlı bulunmaktadır. Bu sayede hastanenin servisinde tanıdığınız denenmiş pompayı kullanmaya devam edebilir ve hangi pompayı alacağınıza daha sonra karar verebilirsiniz. Medela göğüs pompa setleri ve kiralık Medela Symphony Hastane Tipi Göğüs Pompası ile anne sütünüzü evde rahatlıkla sağabilirsiniz.

2 Aşamalı Sağım Teknolojisi ile Doğal Pompa Kullanımı
Emzirme döneminde anne ile çocuk arasındaki duygusal yakınlık ve yakın ilişki çok özel bir şeydir. Bu nedenle annelerin göğüs pompası kullanmak konusunda isteksiz olmalarına şaşmamak gerek. Ancak doğrudan emzirmek mümkün değilse veya emzirmede zorluk yaşıyorsanız göğüs pompasına geçmek çok yardımcı olabilir.
Medela'nın araştırmaya dayalı Symphony göğüs pompası, bebeğinizin göğüsteki doğal emme davranışını taklit ederek süt akışını uyarır. Maksimum Konforlu Vakum ile sağma, daha kısa sürede daha fazla süt sağmanızı sağlar.
Avantajları;
Özellikle hassas meme dokusu üzerinde son derece naziktir
Kanama semptomlarını hafifletir ve mastitisin iyileşme sürecini destekler
Düz ve içe dönük göğüs uçlarını ortaya çıkarır
Kullanımı kolay ve hassastır
Çift pompalama ve 2 aşamalı sağım teknolojisinin faydaları;
Medela'nın 2 Aşamalı Sağım Teknolojisi ve çift pompalama kombinasyonu annelere aşağıdaki avantajları sunar:

  • Zaman Kazandırır, daha kısa sürede daha fazla süt sağabilirsiniz
  • Doğrudan emzirme mümkün olmadığında süt akışını korur
  • Sütleri daha yüksek enerji içeriğine sahiptir, özellikle prematüre bebekler için faydalıdır
  • Kullanışlı ve verimli kullanım sağlar

Hastane kullanımı için geliştirilen Medela Symphony Hastane Tipi Göğüs Pompası çok kullanıcılı göğüs pompası, teknik özellikleri ve aksesuarları ile klinik araştırmalara dayanmaktadır ve emzirme dönemindeki bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Medela Symphony, yalnızca 2 aşamalı sağma teknolojisi ile bir veya iki göğüsten sağım yapılmasına uygundur.Aynı zamanda sessiz çalışma ile karakterizedir.

Pompa seti, M (24 mm) boyutunda bir PersonalFit göğüs koruyucu içerir.Farklı bir göğüs kalkanı boyutu gerekiyorsa ofislerimizde ve web sitelerimizde satılmaktadır.

Anne sütü ile temas eden tüm parçalar BPA ve fitalat içermez.